Kształt i pozostałe parametry tulei zależą od jej zastosowania. W firmie Gumtal stworzymy każdą specyfikację

Kształt i pozostałe parametry tulei zależą od jej zastosowania. W firmie Gumtal stworzymy każdą specyfikację

W większości przypadków są to stosunkowo niewielkie podzespoły. Jednak ich znaczenia dla prawidłowego funkcjonowania wielu różnych układów mechanicznych nie sposób umniejszać. Rozmaite tuleje znajdują zastosowanie w licznych maszynach, gdzie odgrywają ogromną rolę. Te części wykonywane są między innymi z brązu i innych metali, a także z kompozytów gumowych. Produkcja takich właśnie elementów stanowi naszą główną specjalność.

Potrzebna będzie nietypowa tuleja cylindrowa, zaciskowa albo redukcyjna? Dla ekipy Gumtal to żaden problem!

W całym przemyśle tuleje z gumy oraz innych surowców użytkowane są na wiele sposobów. Jeżeli konieczne jest dodanie elementu przytrzymującego, wtedy konstruujemy tuleję zaciskową. Wiele wyposażonych w silniki urządzeń, aby zoptymalizować pracę poruszających się tłoków, wykorzystuje dopasowane co do milimetra tuleje walcowate. Z kolei z tulejami redukcyjnymi można spotkać się na przykład we frezarkach. Firma Gumtal jest w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i surowcami, by wykonać w zasadzie dowolny projekt. Jeżeli tylko dopuszczalne będzie zastosowanie elementów gumowych lub gumowo-metalowych, będziemy w pełni przygotowani. Mało która firma w branży utrzymuje się na rynku już od lat ’70 XX wieku, tak jak my.

Tuleje gumowe muszą być precyzyjnie dopasowane do pozostałych części oraz warunków pracy

Podstawowym celem Gumtal jest sprawienie, aby dostarczone Klientom podzespoły spełniały komplet oczekiwań, a do tego funkcjonowały przez naprawdę długi czas bez najmniejszego zarzutu. Dlatego wszelkie wyroby gumowe tworzymy wyłącznie z najlepszych materiałów, spełniających wyśrubowane normy jakości. Bez znaczenia, czy realizujemy zamówienie na części do amortyzatorów, rolki, tarcze, mieszki czy tuleje gumowe – zawsze zwracamy szczególną uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Nie pozwalamy sobie na żadne odchyły od optimum, konsekwentnie trzymamy się przyjętych założeń. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują produkt najwyższej jakości. Wystarczy skontaktować się z Gumtal telefonicznie, mailowo lub przez formularz, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na wyprodukowanie tulei gumowych lub innych, specjalistycznych elementów.

Języki »