Producent GUMTAL

Amortyzator gumowy

Każdy amortyzator gumowy posiada unikalną budowę, w zależności od przeznaczenia konkretnego elementu. Są jednak pewne cechy wspólne, charakterystyczne dla podzespołów z tej kategorii. Wszystkie amortyzatory gumowe należy dobierać w taki sposób, aby stykały się wyłącznie z częściami odpowiedzialnymi za przenoszenie obciążeń z układu. Pozostała powierzchnia musi mieć wystarczającą przestrzeń do swobodnych odkształceń. Z kolei amortyzatory metalowo gumowe posiadają specjalne, wulkanizowane łączenie, którego wytrzymałość powinna być maksymalnie zbliżona do parametrów samej mieszanki. Produkty Gumtal z tej kategorii prezentują najwyższą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Oferujemy gotowe wyroby o zaawansowanych parametrach, jesteśmy w stanie przygotować amortyzator gumowy według indywidualnej specyfikacji. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie dostarczymy amortyzatory gumowe w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb!

Amortyzator gumowy
Amortyzator gumowy

Najlepsze produkty powstają z najlepszych surowców. Każdy amortyzator gumowy od Gumtal to małe dzieło sztuki inżynierskiej

Precyzja w wykonywaniu poszczególnych detali jest nieodzowna dla osiągnięcia maksymalnej sprawności układu mechanicznego. Amortyzatory metalowo gumowe pełnią w nim niezwykle istotną funkcję zneutralizowania nadmiaru energii. Na szali znajduje się nie tylko komfort osoby obsługującej daną maszynę, ale też ważne kwestie bezpieczeństwa. Z tego względu zamontowany w newralgicznym miejscu konstrukcji amortyzator gumowy musi pracować w pełnym zakresie, bez poważnych zakłóceń czy uszkodzeń. W produktach Gumtal wysoka odporność na otarcia czy pęknięcia idzie w parze z odpowiednim poziomem elastyczności. Amortyzatory gumowe opisuje szereg parametrów technicznych, wśród których niezwykle istotne są również twardość oraz dopuszczalny zakres temperatury pracy. W naszym firmowym zakładzie drobiazgowo podchodzimy do każdego szczegółu, co doceniają kolejni Klienci. Projektowane pod zapotrzebowanie oraz normy określonej branży amortyzatory metalowo gumowe znalazły już wielu odbiorców w całej Polsce. Firma Gumtal dostarcza części nie tylko przedsiębiorstwom, działającym w skrajnie różnych sektorach gospodarki, ale też użytkownikom indywidualnym. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny – chętnie podpowiemy, który amortyzator gumowy będzie optymalnym wyborem. Przyjmujemy również zamówienia na zaprojektowanie i wykonanie specjalnego profilu, o indywidualnie dopasowanej specyfikacji. Gwarantujemy, że dostarczone amortyzatory gumowe spełnią nawet najbardziej wyśrubowane wymagania względem jakości!

Języki »